STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2011

Web na prodej sb@ib1.cz

STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY 2011

Autor článku: UkažJakBydlíš.cz

3. VELETRH DÁRKŮ pořádaný ve dnech 8. 12. – 11. 12. 2011 v PRAŽSKÉM VELETRŽNÍM (PVA) LETŇANY

 

Stříbrné vánoční dny nabídnou originální i tradiční dárky na jednom místě

Vánoční pohoda, svařené víno a vůně čerstvě upečených perníčků. Přesně tak má vypadat nakupování vánočních dárků. A vy si ho můžete takové užít. Stačí, když ve dnech 8. – 11. prosince 2011 zavítáte na Stříbrné vánoční dny do PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Na rozdíl od jiných podobně laděných akcí zde na vás čekají rozsáhlé expozice a atraktivní stánky více než dvě stě padesáti vystavovatelů především z řad českých výrobců a výhradních dovozců. Renomované firmy nabídnou širokou paletu kvalitního a  originálního spotřebního zboží včetně tradiční nabídky dárkového a vánočního sortimentu.

Stříbrné vánoční dny nabídnou již potřetí možnost pořídit na jednom místě dárky pro celou rodinu. Předchozí ročníky potvrdily, že je o tuto akci velký zájem, a to jak mezi vystavovateli, tak i návštěvníky. Ze Stříbrných vánočních dnů (SVD) se tak pomalu stává tradice, která dokresluje předvánoční atmosféru v české metropoli. Výhodou veletrhu je především originalita dárků za příznivé ceny a samozřejmě možnost pořídit dárky za jediný den na jednom místě, kde místo stresu, typického pro velká nákupní centra, vládne pohoda.

 

Kvalitní zboží za výhodné ceny

 

Co by byly vánoční dny bez tradičních českých vánočních ozdob, proto ani zde nemohou chybět ukázky výrobků pocházející z rukodělných dílen. Velký výběr bude rovněž v oblasti vánočních dekorací, které budou na veletrhu prezentovat renomované firmy s nabídkou kvalitního českého i zahraničního zboží. Mezi vystavovateli, kteří již potvrdili svou účast, je také společnost Made In Jablonec, sdružující kvalitní výrobce slavné jablonecké bižuterie. České dekorativní sklo bude na Stříbrných vánočních dnech zastupovat firma BDK Glass, vyrábějící atypické skleněné výrobky. Ty se vyznačují jak nejen unikátním designérským řešením, ale i zpracováním. Velice oblíbeným dárkovým zbožím jsou šperky, které můžete zhlédnout na expozici firmy Český granát a vltavín s.r.o. Dále se můžete těšit na dárkové sady v nejrůznějších podobách, na tradiční i neobvyklé cukrovinky, alkohol v originálních nádobách. Chybět nebude ani móda, sportovní oblečení a doplňky, či velice vyhledávaný dárek – dřevěná kravata. Na veletrhu se představí rovněž výrobci a dovozci klasických dřevěných i nejmodernějších hraček. V bohaté nabídce budou zastoupeny také knihy, didaktické pomůcky i filmové novinky na DVD. Speciální předvánoční předplatné nabídnou kulturním labužníkům Městská divadla pražská. Na veletrhu v Letňanech na Vás čekají opravdu úžasné a neotřelé dárky, které jistě potěší obdarované pod vánočním stromečkem.

 

Zábava pro celou rodinu

 

Aby si mohli návštěvníci od nakupování také trochu odpočinout, připravili pro ně pořadatelé kavárničky i restaurace dýchající vánočních atmosférou, kde se mohou zahřát teplou medovinou nebo svařákem. Pro děti je připraven výtvarný koutek, posezení u společenských her a dokonce trampolína. Celé veletržní dění dokreslí stylová výzdoba a vánoční melodie. Byla by škoda si Stříbrné vánoční dny nechat uniknout. Výhodou PVA EXPO PRAHA v Letňanech je jeho snadná dostupnost autem i MHD. Parkování pro hosty SVD je zajištěno zdarma. Více informací o doprovodném programu i jednotlivých vystavovatelích najdete na www.vanocnidny.cz.

Nový komentář

Antispam:
Komentář:
Odeslat: