O nás

Web na prodej sb@ib1.cz

O nás

Tento portál je provozován společností ib1.cz s.r.o. [I be one]. Je určen všem, kteří hledají inspiraci pro své bydlení. Některé obrázky, respektive interiéry a exteriéry bydlení mohou být pro většinu lidí finančně nedostupné, to však neznamená, že se v nich nemohou inspirovat barvami, materiály, tvary, uspořádáním, koncepcí atd.

Obrázky na tomto portálu jsou tvořeny ze dvou částí:

  1. obrázky od běžných uživatelů - nekomerční část
  2. obrázky od firem - komerční část

Obě části jsou smíchány do jednoho obsahu. V obrázcích nekomerční části se zobrazují reklamní sdělení upozorňující na firmy a jejich obrázky v komerční části.

Všechny obrázky jsou popisovány klíčovými slovy tzv. TAGY, které označují to, co na obrázku můžete vidět. Díky tomu, můžete hledat nejen v obrázcích, například dle názvů místností, ale i konkrétní objekty, které v nich hledáte. Navíc je možné hledat i objekty s konkrétními přívlastky barev, materiálů (kožená židle, černé umyvadlo atd.).

Tento způsob popisování obrázků umožňuje firmě snadno nakupovat reklamní sdělení jen na ta klíčová slova, která jí přinášejí efekt.

Firemní uživatel musí zaplatit registrační poplatek, který ji umožní přidat neomezený počet fotografií, a který ji opravňuje vystupovat jako firmu. Uživateli firmě se pak nezobrazuje reklama v jeho  obrázcích, zobrazují se jí statistiky návštěvností obrázků, mohou zadávat reklamní sdělení na klíčová slova (identifikující obrázky), komunikovat s uživateli, prezentovat svá prodejní místa, vpisovat do svých obrázků informace o produktech a cenách.

 

Logo ke stažení: pro tisk, pro web