Inzerce

Web na prodej sb@ib1.cz

Inzerce

Ceník reklamy ke stažení (1,7Mb)

Kontakty

obchod: Martin Mládek 776 789 012 mm@ib1.cz
obchod: Petr Billian 724 443 735 pb@ib1.cz

 

Typy firemních registrací:

 

ceník reklamy


Typy reklam

Katalog firem

V rámci typu registrační kampaně se můžete zapsat do katalogu firem. Uživatelé si tak mohou přehledně zobrazit firmy dle oboru.

Zobrazování "vašich fotek" s označením firmy

Tato reklama Vám zaručuje zobrazování firemních údajů u vašich obrázků a zamezuje zobrazování cizích reklamních sdělení.

Reklamní sdělení v cizích fotkách

Obrázky na tomto webu jsou popisovány klíčovými slovy (tzv. tagy), díky tomu si můžete koupit reklamní sdělení (název, popis, odkaz) dovnitř obrázků nefiremních uživatelů, které mají vámi vybrané klíčové slovo.

Reklama do vašich obrázků

Dovnitř svého obrázku můžete vkládat reklamní sdělení. Kliknutím na konkrétní pozici v obrázku, můžete označit místo, kde se například zobrazuje váš produkt a k němu můžete napsat název, popis a odkaz vedoucí rovnou do vašeho e-shopu.

Sponzor tagu

Tato reklama se zobrazuje po zadání konkrétního klíčového slova (tagu) v levé horní části a je tak nejviditelnější graficko-textovou reklamou zobrazující se po zadání klíčového slova na stránce s výsledkem vyhledávání. Umožňuje přidat název, obrázek / logo, popis a odkaz.

Foto na home page

Pokud budete chtít některý ze svých obrázků maximálně zviditelnit, můžete tak učinit jednoduchým vybráním obrázku do sekce "foto na home page".

Top foto na home page

Nejvíce viditelná část tohoto webu je několik velkých, slidujících obrázků na home page. Toto exkluzivní místo Vám zaručí maximální zviditelnění vybraného obrázku.

Square banner

Square banner s rozměry 160 x 160 je jediná čistě grafická reklama, která se zobrazuje ve spodní levé části webu po zadání vybraného klíčového slova.

logo do Top firmy

Pro budování pozitivního image firmy doporučujeme tuto prestižní sekci vybraných firemních log, které se zobrazují na všech stránkách webu a zobrazují se tak bez ohledu na klíčová slova.

PR články

Na web můžete přidávat i PR články, do kterých můžete přidávat obrázky z vaší galerie.

Sky Scraper banner

Sky banner s rozměry 120 x 600 je jediný formát, který si nemůžete přidat sami a musí být objednán. Prodej tohoto formátu je na období a exklusivně, vždy jen pro jednoho klienta. Zobrazuje se na všech stránkách webu.

 

ukázka reklamyukázka reklamyukázka reklamyfiremní zápis